Türkiye Metafizik Merkezi
ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE SORU SORUN? İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

SOSYAL PAYLAŞIM

TAVSİYE...

İranTehlikesi.com

1 - HAKKIMIZDA


Daha çok metafizik ve parapsikolojik konuların, analizlerin işleneceği web sitemiz test yayınına başlamıştır, ülkemizde can alıcı bir eksiklik olan bir boşluğu doldurmak adına atılan bu adım, bugün "fiziki psikolojik harp" alanın da 1 numaraya oturan internet ortamında hizmete girmiştir, ülkemiz için hayırlara vesile olur inşaAllah.

Kim olduğumuza gelince, kim olduğumuzdan ziyade amacımız ve ne yaptığımız önemlidir. Ceddinde en son Çanakkale'de, Rus Harbinde şehitler ve gazileri olan, devleti aliye Osmanlı gibi bir devlete hizmet etmiş ecdadın torunları, damarlarına din ve vatan aşkı işlemiş kimseleriz..

Bazı dernek, vakıf veya yazar gibi bireylerlede ortak çalışmalarımız olabilir. Bir yerlerle veya kişilerle ilişkilendirilmemiz yanlıştır. Tamamen kendimize özgü ve özgür bir yapıda çalışmalar yapmaktayız..
 

Yakında yeni bilgilerde eklenecektir, inşaAllah...
 

Misyon:
 

Hiçbir maddi karşılık beklemeden, Allah (cc) katında tek hak din İslam'a hizmet ve eşrefi mahluk olan İnsan'a manevi yardım gelmesine vesile olabilmek ve Allah'ın (cc) rızasını kazanabilmek..

Derdimiz kısaca, milli ve manevi değerlerimizi iç ve dış düşmanların tehlikelerine karşı müdafaa etmektir..

İlahi Ente Maksudi ve Rıdake Matlubi...

Ve MinAllahi Tevfik, VALLAHU ALEM...

 

Bu toprakların gerçek sahipleri, mahfuzun mahsusudur!

 

Başlıca Web Sitelerimiz;

www.irangercegi.com
Asırlardır hiçbir gayri müslim bir ülkeyle savaşmamış, aksine Müslüman ülkelerle savaşmış ve bölgeye şiiliği yaymak adına, ülkelere fitne sokan ve dış güçlerin her zaman ittifak ettiği sinsi İran'ın deşifreleri..

www.reddiyeler.com
Osmanlı'nın yıkılışında etkin rol oynayan sahte din adamlarının günümüz dünyasına yansımasını deşifredir bu site.. Hepsinin ortak birleştiği noktalardan biri ise; Ehli Sünnet ve Tasavvuf Düşmanlığı.. Ehli sünnetin ve tasavvufun omurgasını kırdıklarında işin parçalamaya ve sömürmeye kalacağını çok iyi bilmekteler..

Diğer başka web sitelerimizde alanlarına göre hizmet etmektedir. Web sitelerimiz toplamda ortalama 9 Milyon ziyaretçiyi geçmiştir. Silinen video kanallarımızda dahil ortalama 5 milyon izlenmeyi geçmiştir. 

Bu sayfa 11829 defa görüntülenmiştir.

II. ABDÜLHAMİD HAN

ANKET

Web sitemizi faydalı buluyor musunuz?

Tüm Anketler

YAZI GÖNDERİN!

SİTEMİZE ZİYARETLER!

Locations of visitors to this page Aktif Ziyaretçi: 0

Toplam Tekil: 24739105
Toplam Çoğul: 29834332

SORULARINIZ İÇİN...

(c) 2010 - 2015 Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Web sitemizin hiç bir resmi ve özel bir kurum-kuruluş ile yakından uzaktan bir bağı yoktur. Destek vermek amacıyla bazı banner ve linkler koyabiliriz, bu tamamen kendi kişisel kararamız ile bağlantılıdır. Sitemiz milli ve manevi değerlerine bağlı insanların birikimi ile hazırlanmış bir bilgi sitesidir.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi