Orhan (+2) 18 Aralık 2011, 16:22 Yöneticiye Bildir +1  -1
Selamü Aleyküm. Bu harita metafizik kuşatma adı altında şeytan kuşatmasıdır. Kırmızı olan yerler Sufli Yeşil olan yerler ise daha az zarar görmüş yerlerdir. Bu mümkündür.
hamza (+10) 04 Mart 2011, 10:34 Yöneticiye Bildir +1  -1
Çok önemli bir başlık.Haritanın açılımını merak ve sabırsızlıkla beklemekteyiz.
Sonay Dedeoglu (+16) 16 Ocak 2011, 02:25 Yöneticiye Bildir +1  -1
Ben ilkönce Türk halkına değerli ve başarılı çalışmalarınızdan dolayı sizleri ayakta alkışlıyorum ve sizleri milyonlarca kez gönülden kutluyorum..
Allah yardımcınız olsun..
muammer (+27) 06 Haziran 2010, 10:35 Yöneticiye Bildir +1  -1
Acaba bu haritadaki renkler ne anlama geliyor açılımı nedir anlatılsa daha faydalı olur.
mrvt (+25) 27 Mayıs 2010, 20:27 Yöneticiye Bildir +1  -1
Öncelikle çalışmalarınızdan dolayı sizleri kutluyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.Son zamanlarda dinediğim ve okuduğum kadarıyla diğer ülkelerde bu konuda akademik çalışmaların yoğun bir şekilde hem de uzun süredir devam ettiği şeklinde.Ülkemizde metafizik alanda kendisini yetiştirmiş hatta eğitimli - eğitimsiz başarılı birçok kişi olduğunu sevinerek gözlemliyorum.Bununla beraber bu konuda insanlarımızın bilgi sahibi olmaması nedeniyle bir çok üzüntü yaşadığını da tahmin ediyorum.Neden hala bu konuda üniversitelerde bölümler açılması konusunda herhangi bir adım atılmıyor,var da ben mi bilmiyorum.Ayrıca sadece metafiziik alanda ve dallarında eğitim ve tedavi çalışmaları yapan üniversitelerin her bölgede en az bir tane olması gerekmez mi?Acaba ben mi fazla   abartıyorum bilmiyorum.Saygılarımla...
adım Ali (+28) 27 Mayıs 2010, 15:11 Yöneticiye Bildir +1  -1
siteyi açanlardan Allah cc razı olsun.
DOĞAN GÜNER (+22) 27 Mayıs 2010, 13:31 Yöneticiye Bildir +1  -1
şu deniz derya sayfaların hazırlanmasında faydaları olan gizli kahramanlar;Sizleri ALLAH diğer kulları bilgi ve becerileriniz ile aydınlatmanız için bu yola itmiş.Lütfen insanlığa faydanızın ne kadar çok olduğunu unutmadan bu bilgilendirme görevinize devam edin.İnsanların çok büyük kısmı artık insan şeklinde 'şeytanlar' halini almışlar.Sokakta gezinirken hep karşımda gördüğüm insanların suratlarına bakıyorum ALLAH inandırsın çoğunun yüzünde vahşi yaratık sıfatı oluşmuş.Üzerine atlıyacak insan arar gibiler.Lütfen bir herhangi bir tv kanalında devamlılığı olan program yapmaya çalışın.ALLAH size bu yolda inşallah bir kapı açsın.Açsın ki bizim gibi içinde ALLAH korkusu olan insanlar daha fazla azalmasın.
ALLAH EN KISA ZAMANDA BU YOLUN kapılarını açsın.
İYİ ÇALIŞMALAR.