Suudi aile bir cin ile mahkemelik oldu!


Açıklama: İlginç gelebilir ama bu da oldu, Suudi aile bir cin ile mahkemelik oldu!
Kategori: Metafizik
Eklenme Tarihi: 30 Mayıs 2016
Geçerli Tarih: 17 Şubat 2019, 09:03
Site: Türkiye Metafizik Merkezi
URL: http://www.metafizikmerkez.org/detay.asp?haberID=96


2010 yılında eklediğimiz bu haberi tekrar güncelleyelim dedik.. Aslında bu olayın benzerleri dünya genelinde birçok bölgede yaşanmakta, lakin böyle hukuk alanına taşınanı nadir..

Bazen hastanelerin psikiyatri polikliniklerinden araştırma amaçlı bilgiler alıyoruz ve durumun aslında ne derece vahim olduğunu daha bir net görüyoruz.. Bu arada bu birimlerde görev yapan doktorların maneviyat eksikliği ölçüsünde bu kategoride ki hastalara faydadan çok zararlarının dokunduğu da ayrı bir gerçektir.. Örneğin vücudu ve beyni uyuşturan ilaçların verilmesi, metafizik kategoride ki hastaları adeta o varlıkların eline daha da itmektedir..

Ülkemizde de Kur'an'da adı üstünde Cin süresi ve birçok sahih hadis olduğu halde cinleri inkar din adamı ve ilahiyatçı adı altında müptezeller bulunmaktadır.. Bu ise şeytani düzenin işine gelmektedir..


Garip gelsede bu haber, aslında günümüz metafizik dünyasının günlük hayatımıza nasıl etki ettiğinin bir karesidir. Aslında şaşırmamak lazım, metafizik alemde yaşananların yanında zahire yansıyan bu karenin fazlada bir önemi olmamalı...

Haber:
 
Suudi Arabistan`da hukuk dünyasını şoke eden bir gelişme yaşandı. Bir aile evlerinden hırsızlık yaptığı ve kendilerini taciz ettiği gerekçesiyle bir `cin`e dava açtı

Al Vatan gazetesinde yer alan habere göre Medine`nin 250 km yakınlarında yaşayan Suudi bir aile, mahkemeye hırsızlık ve taciz gerekçesiyle başvurdu. Ebu Abdullah isimli şahıs bir süredir telefondan tehdit aldıklarını, evlerindeki cep telefonlarının çalındığını, dışarı çıktıklarında kendilerine taş atıldığını ve çocuklarının korkutulduğunu söyleyerek mahkeye şikayette bulundu. Buraya kadar herşey normal seyrinde devam ederken yerel mahkeme başkanı Şeyh Amr el Salmi`nin tüm bunları kimin yaptığını sormasıyla olay bambaşka bir boyut kazandı.

Abdullah ailesi hayatlarını kabusa çevirenin bir cin olduğunu söyledi. Aile üyeleri, 2 yıldır kendilerini rahatsız ettiğini iddia ettikleri cinden davacı oldular. Daha önce benzer bir durum yaşanmaması nedeniyle ne yapılacağına karar vermek mahkeme başkanına kaldı.

Mahkeme başkanı Şeyh Amr el Salmi ailenin bütün üyelerinin aynı ifadeyi verdiğini zor olmasına rağmen olayın doğruluğunu teyit etmeleri gerektiğini belirterek davayı kabul etti. Salmi, `Zor bir dava ama konuyu dikkatle inceleyip olayı araştıracağız` dedi.

Aile, mahkeme tarafından dava sonuçlanana kadar geçici olarak başka bir eve taşındı. Şimdi merak konusu olan suçlu bulunması durumunda cine ne ceza verileceği.
 
Kaynak: Ajanslar
Bir İbrahim Kalın Anotomosi ve Zihin Deşifresi!

Analiz  Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın'ın fikir dünyasının çözümü.. [Devamını Oku...]


Mustafa Koç'a metafizik suikast mi yapıldı?

Analiz  Siyonistleri rahatsız eden durumlar ışığında farklı bir bakış açısı... [Devamını Oku...]Günümüze Özetle Bazı Deşifreler

Dinimiz ve ülkemiz üzerinde dönen plan ve çarklara BİR BAKIŞ'ta bir yapalım.. [Devamını Oku...]