Melih Gökçek:


Açıklama: Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Fethullah Gülen'in cinlerle insanları yönettiğini öne sürdü. Bizde kısaca birşeyler söyleyelim!!!
Kategori: Metafizik
Eklenme Tarihi: 26 Temmuz 2016
Geçerli Tarih: 17 Şubat 2019, 09:18
Site: Türkiye Metafizik Merkezi
URL: http://www.metafizikmerkez.org/detay.asp?haberID=448


15 Temmuz darbe girişiminden sonra Melih Gökçek'in bir televizyon programında ki konuşmasından sonra ulusal medyada yer bulan bu haber, bizim bu web sitesini neden kurduğumuzun ve işin öneminin anlatılması açısından ip uçları vermektedir..

18 Mayıs 2010 tarihinde "Güvenlik Güçlerimiz Metafizik Kontrolde!" başlıklı bir yazı ekledik ve hukuki açıdan yüzeysel geçtik ama görsel olarak birşey anlatmaya çalıştık..

Evet, İsrail'in maşası bir ABD'nin varlığında dolaylı yoldan Fetö'de İsrail'in maşasıdır. Fetö üyelerinde ele geçen 1 dolarlar ise Siyonizmin sembol ve mesajları ile dolu bir unsurdur.. Gülen'in Yahudi hahamlar ile kabala büyüleri etrafında çalışmalar yaptığıda ayrı bir gerçek..

Recep Tayyip Erdoğan'a çeşitli büyüler ile ciddi etkiler yaptıklarını bazı yazılarımızda aralarda vermiştik..  Bisimit isimli Fidan beslemeleri bu konularda kulaktan dolma duyumlar ve cifir-ebced-büyü kavramlarını karıştırarak kahramanlık öyküleri düzmesini ve işin çözümünü Diyanet işleri başkanı Mehmet Görmez'e bağlamasını da bilgi kirliliği görmekteyiz..


Metafizik suikast olarak gördüğümüz Mustafa Koç'un ölümü hakkında yazımızı da buradan okuyabilirsiniz..


Bugün birçok dünya ülkelerinin istihbarat örgütleri tarafından kullanılan metafizik istihbarat ve etki maalesef ülkemizde ehil olmayan eller tarafından devletin örtülü ödeneği sömürülerek kullanılmaya çalışılmakta.. Cennet mekan II. Abdulhamit Han’ın kimilerinin yıldız İstihbaratta dediği ve meczuplarında içinde olduğu etkili bir metafizik istihbarat ağı vardı.. Siyonist hahamların bunu çözmesine yardımcı olan satılmışlar ile bu ağ sekteye uğratıldı..

Devlet kurumlarımıza kapımız açık, tecrübelerimizi paylaşmak için, lakin bazı önemli konumda ki kişilerin bağlantılarının deşifre olma korkusu kendilerine geri adım attırmaktadır.. En son Fetö darbe girişiminde Cumhurbaşkanının yaverinin de hain çıktığını göz önüne alırsak bizi biraz anlayabilirsiniz..

Bir kardeşimiz şöyle demişti;
"Gülenin cinlerden oluşan istihbarat ordusu olabilir. Cinlerden oluşan ordusu da olabilir. Bu durumda Türkiye nin metafizik anlamda bir orduya geçmesi mecburidir. Rusya, Almanya, İngiltere, İran, İsrail, ABD ülkelerin bu alanda orduları var. Peki ya Türkiye nin. Biliyoruz kör değiliz. Belki bu işlere girip çıkmışlığımız vardır. Ama Türk devlet geleneğine uygun profesyonel bir ordu. Departman ile, birim ile olacak iş değil bu. Milletimizin evet duası var. Ancak Osmanlı devletinde de dua ordusu vardı. Hatırlatırım. Boşuna değil. Evet gönüllü olarak yer altından örtülü operasyon yapanlar var. Adam manyak soroz a operasyon çekiyor. İsraile operasyon çekenler de var. Gönüllü olarak bu milletin eli armut toplamıyor. BND Mossad ajanlarına operasyon çekip istihbarat alanlar vardır. Ancak yetersiz. Yetmez. Profesyonel bir ordu ile dünyayı idare edebilirsiniz."

Bizler metafizik istihbarat ve fiziki bilgileri sağlayıp, yorumlamaya çalışıyoruz. Elbette yanılma payımız olabilir, en doğrusunu Allahu Teala biir..

Evet, yazacak çok şey var, lakin Fuzuli’nin dediği gibi; “Söylesem tesiri yok, sussam gönül razı değil..”

İşte Haber:

CNN Türk’te Hakan Çelik’in programına konuk olan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, 15 Temmuz'daki darbe girişimine ve Gülen cemaatine ilişkin açıklamalarda bulundu.

 

"20 dakika ile kurtuldum"

 

15 Temmuz gecesi darbecilerin elinden dakikalarla kurtulduğunu söyleyen Gökçek, belediye binasından ayrıldıktan 20 dakika kadar sonra askerlerin kendisi için belediyeye geldiğini anlattı ve “Sayın Cumhurbaşkanımız Marmaris’te saldırıdan 15 dakikayla kurtulmuştu. Ben de 20 dakikayla kurtulmuş oldum” dedi.

 

"Üç harflilerle insanları etkiliyor, esir alıyor"

 

Gökçek, sunucu Hakan Çelik'in "Fethullah Gülen bu kadar büyük bir kitleyi uluslararası toplumda Türkiye'de nasıl hangi güçle hangi araçlarla harekete geçirip kontrol edebiliyor, etki edebiliyor" sorusuna da "Üç harflilerle" yanıtını verdi.

 

Gülen’in darbe girişimi başta olmak üzere birçok olay cinlerle yaptığını savunan Gökçek “Size çok komik gelecek ama bunu enteresan bir metotla yapıyor. Üç harflilerle yapıyor. Herkes bundan sonra biraz da onu tartışsın. İnsanları cinlerle esir alıyor. Bakın etrafımızda birçok insanın belli konularda esir alındığı aşikardır. Böyle bir kabiliyeti var. Haşhaşiler denmesinin nedeni bu. İnsanlar büyüleniyor ve esir alınıyor. Bana da getirdiler verdiler bir dönemde. Onun (Fethullah Gülen) böyle ufak altın şeyi var. Altın değil de değerli bir metali var ondan dağıtırlar. Derler ki ‘bu üzerinde olduğu takdirde sen her şeyden korunursun.’ Bir de cevşeni var. içinde de belli bir takım formüller vardır. Bunlarla insanları etkileyip esir alıyor” dedi.

Darbe girişimi gecesi belediyede olduğunu belirten Gökçek “O gece Ankara'da bulunan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in danışmanı Aleksandr Dugin ile belediye binasında sohbet ettik. Normalde gece 1'e 2'ye kadar binada kalırdım. Onu uğurladıktan sonra saat 10 civarında ben de belediyeden ayrıldım. Yolda jetleri gördük” dedi.

 

Silah taşımadığını belirten Gökçek ancak özel bir koruma ekibinin olduğunu söyledi.

 

Gökçek Ankara Büyükşehir Belediyesi'nde FETÖ mensuplarının olup olmadığının sorulması üzerine ise "Var, kesin var. Temizleyeceğim" dedi.

 

“FETHULLAH GÜLEN'İN CİNLERİ VAR AMA ALLAH KORUYOR”

 

Fethullah Gülen'in darbe girişimi başta olmak üzere birçok olayı cinlerle yaptığını savunan Gökçek “Üç harflilerle yapıyor bu işi. Bana da altın gibi değerli bir metal ve cevşen vermişti. Bu işleri üç harflilerle yapıyor” dedi. Hakan Çelik'in “Gerçekten inanıyor musunuz buna?” sorusuna ise “İnanırım. Canlı olarak benzer olaylarla karşılaştım…” yanıtını verdi.

 

Gökçek, Hakan Çelik'in "Madem öyle neden başarıya ulaşamadı” sorusuna ise “Yapıyor da nereye kadar yapıyor. Allah'ın kudretine kadar yapıyor. Allah koruyor” yorumunda bulundu,

 

MetafizikMerkez.org

Bazı yazılar;


Darbe Sonrası İrancılar Kadrolaşıyor!

Analiz  Ak Parti hükümetinin en büyük hatalarından biride İrancı kadroların önünü açmak.. Fetö'den dahi tehlikeli olan bu yapıya dikkat.. [Devamını Oku...]DARBE İHANETİNE DAİR!!

Vatanımızı bölmek adına dış destekli yapılan darbe ihanetinin ardından.. [Devamını Oku...]


Günümüze Özetle Bazı Deşifreler

Dinimiz ve ülkemiz üzerinde dönen plan ve çarklara BİR BAKIŞ'ta bir yapalım.. [Devamını Oku...]

 

Mustafa Koç'a metafizik suikast mi yapıldı?

Analiz  Siyonistleri rahatsız eden durumlar ışığında farklı bir bakış açısı... [Devamını Oku...]