İstihbarat Örgütlerinin Cinleri Kullanması


Açıklama: Notumuzla birlikte yeniden yayınlıyoruz.. TRT'de yayınlanan Büyük Takip programında, istihbarat birimlerinin cinleri nasıl kullandığının bir kısmı anlatıldı.
Kategori: İstihbarat
Eklenme Tarihi: 07 Temmuz 2015
Geçerli Tarih: 17 Ocak 2019, 04:31
Site: Türkiye Metafizik Merkezi
URL: http://www.metafizikmerkez.org/detay.asp?haberID=316


Not: Web sitemizin uhtevasına binaen ettakraru ahsen mukabilinde bu haberleri arada vermekte fayda var. Lakin, şunuda belirtmek lazım. Günümüzde nasıl ki, en değerli kutsalımız dinimizi istismar edenlerin haddi hesabı yokken, dış düşmanların dezene ve proje çalışmaları devam ederken, elbette metafizik konuları dezene etmek veya kontrol altında tutmak adınada dindar görünüp çeşitli devlet kurumlarına sızdığını ayrı bir not etmek lazım..

Haber:

Büyük Takip'in TRT'de yayınlanan programında, istihbarat birimlerinin cinleri nasıl kullandığının bir kısmına yer verildi.

MOSSAD, CIA, KGB gibi teşkilatlar istihbarat için cinlerden faydalanıyor. Rusların denizaltılarla iletişime geçmek için cinleri kullandığı ise bir başka iddia.

İzleyicileri en çok şaşırtan iddia ise NASA adına geldiğini söyleyen bir kişinin Sakaryalı ünlü bir cinci hocayla görüşmek için Turgut Özal'ın yardımcılarından yardım istediği iddiası oldu.

ABD'nin merkezi haber alma teşkilatı CIA'nın, İsrail istihbarat örgütü MOSSAD'ın bu alanda çalışmaları olduğu fakat, metafizik yoluyla istihbarat elde etme konusunda en tecrübeli örgütün Rusların KGB'si olduğu bilgisine yer verildi.

Rusların, denizaltılarla cinler aracılığıyla iletişim sağladığı belirtildi.

CİNLER NASIL İSTİHBARAT SAĞLIYOR

Araştırmacı Yazar Ömer Özkaya, Turgut Özal'ın yardımcılarından Yalçın Koçak'ın yaşadığı bir hadiseyi anlatarak, "Ne yazık ki bizim coğrafyamızdaki insanlara cinlerin istihbaratta kullanılması fikri, garip yada saçma sapan gelse de Amerika, buna benzer çalışmaların içinde" dedi.

Özkaya, Koçak'a referansla gelen bir Amerikalının "Yalçın Bey, ben NASA'da çalışıyorum. Sizden bir ricam var, Sakarya'da bir hoca varmış, beni ona gönderir misiniz?" dediğini; Koçak'ın "Konu nedir?" sorusunu yöneltmesi üzerine de, "Ben açıkca söyleyeyim, biliyorsunuz bizim uzayda bir hayli uydumuz var ve bunlar zaman zaman arızalanıyor. Biz acaba, bu uyduların tamirinde cinlerden istifade edebilir miyiz, ben Sakarya'daki hocanızla bunu konuşmak istiyorum." cevabı aldığını belirtti.

Cinler hakkında bilimsel araştırmalar yapan ve bir de kitap yazan İlahiyatçı Yazar Mehmet Şeker de, cinlerin duyduklarını irtibatlı oldukları insanlara aktarabilme özellikleri bulunduğunu ifade etti.

Program kaydını izlemek isteyenlere: Trt - Büyük Takip - İstihbarat Örgütleri ve Cinler - 2012