Türkiye Metafizik Merkezi
ANASAYFA SİTEDE ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE SORU SORUN? İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

SOSYAL PAYLAŞIM

TAVSİYE...

İranTehlikesi.com

İran - Şia Sapkınlığı ve Ahmedinejad!

İran - Şia Sapkınlığı ve Ahmedinejad!

Tarih 25 Nisan 2012, 11:57 Editör

İran'ın metafizik alanda etkinliğinin fazla olması bazı metafizik çıkar çatışmalarını ve ahlaki sapıklığı yanında getiriyor..

Önceden yayınlanan bu yazı, güncellenerek yeniden yayınlanmaktadır!

İran, ülke olarak hak bir mezhebe bağlı olmadığından ve cin nüfusunun dünyada ki insan nüfusunun 10 katı olduğunuda düşünürsek, İran'da şeytani cinlerin hoşnut kaldığı bir mezhep ortamı olduğundan artık siz düşünün ne kadar metafiziksel yetenekleri olduğunu ??
 
Ülkemizde dahi TSK'dan emekli olupda, hak bir mezhep olmayan ve bir sürü sapık itikada sahip olan Şia mezhebine girmiş ve Şia cinler ile medyumluk yapan emekli subaylar gördük, ne ilginç değil mi?
 
Acaba bir teori olarak şunu söylesek, Yahudi cinlerde kafir ve itikadı bozukken ve aynı zamanda hak mezhep olmayan Şia mezhebinde ki cinlerde sonuç itibariyle hak mezhepte değiller! Bu bağlamdan görünmeyen alemde bir çıkar ilişkisi olmasın ???
 
Haberi alıntı yaparak yayınlıyoruz:
 
İran Cumhurbaşkanı Ahmedinecad’ın 25 yakın kurmayı büyücülük ve ruh çağırma suçlarından tutuklandı...

İran’da dini lider Ayetullah Ali Hamaney’le Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinecad arasındaki iktidar kavgası metafiziksel bir boyut kazandı. İngiliz gazetesi The Guardian’ın haberine göre, Ahmedinecad ve başdanışmanı İsfendiyar Rahim Meşai’ye yakın olduğu bilinen en az 25 kişi, cumhurbaşkanının politikalarını ilerletmek için büyücülük yapma ve ruh çağırma suçlamasıyla tutuklandı.

Belgesel yüzünden

Bu kişilerin ‘doğaüstü güçleri’ için gösterilen gerekçe ise Şii inancında kıyametten önce yeryüzüne geleceğine inanılan ‘12. ve son imam Mehdi’nin çok kısa bir sürede döneceğini savunan bir belgesel oldu. İran’da gösterime giren filmler hükümet onayından geçerken ve Ahmedinecad’ın da sürekli gündeme getirdiği Mehdi’yle ilgili takıntısı bilinirken, muhafazakâr din adamları, filmden cumhurbaşkanının yakın çevresindeki ‘sapkın’ kişileri sorumlu tuttu.
Ayandeh adlı haber sitesi, tutuklananlar arasındaki Abbas Gaffari’yi, ‘metafiziksel bağlamda özel becerileri bulunan ve bilinmeyen dünyalarla bağlantılar kurabilen bir kişi’ olarak tanımladı. Hükümetin kültürel komitesinin başındaki Abbas Amirifar ve Meşai’nin yeni çıkardığı Haft-e-Sobh gazetesinden bazı gazetecilerin de tutuklandığı belirtildi.

Yardımcısına tepki

Ahmedinecad’ın dünürü olan ve İran siyasetindeki nüfuzunu artırması nedeniyle Hamaney’e yakın din adamlarının tepkisini çeken Meşai, geçmişte de siyasi bir krizin merkezinde yer almıştı. Zira Ahmedinecad 17 Temmuz 2009’da dünürünü başkan yardımcılığına atamış, fakat İran’da son sözü söyleyen dini lider Hamaney hemen ertesi gün atamanın geri çekilmesini emretmişti. Benzer bir anlaşmazlık, üç hafta önce İstihbarat Bakanı Haydar Müslihi’nin istifası nedeniyle de yaşanmıştı.

Ahmedinecad’ın başdanışmanı Meşai, 2007’de Türkiye’ye yaptığı bir ziyarette kadınların folklor oyununu izlediği için İran’da muhafazakâr çevrelerce eleştirilmişti.

İstifasını mı istedi?

İran siyasetinde son sözü söyleyen dini lider Ayetullah Ali Hamaney’in, gerginlik yaşadığı Cumhurbaşkanı Ahmedinecad’ın istifasını istediği iddia edildi. İran merkezli Examiner sitesinin Arab TV adlı televizyon kanalına dayandırdığı haber, başka hiçbir kaynak tarafından doğrulanmadı. Ancak Ahmedinecad’ın, İstihbarat Bakanı Haydar Müslihi’nin istifası konusunda Hamaney’e kafa tutması ülkedeki muhafazakârların tepkisini çekmiş, birçok milletvekili cumhurbaşkanının azlini veya istifa etmesini istemişti.

Alıntı

Sapık mezhep Şii İran'ın ahlakından örnekler: ŞİA AHLAKI!

Bazı ahmakların yere göre sığdıramadığı Ahmedinejad'ın bilinmeyen yönü...
ŞİA (RAFIZİ) İTİKADİNDEN ÖRNEKLER
 
ŞİA (RAFIZİ) İTİKADİNDEN ÖRNEKLER
ŞİA (RAFIZİ) İTİKADİNDEN ÖRNEKLER

UNUTMAYIN, AHLAKSIZLIĞIN OLDUĞU BİR MEZHEP YAŞAM HAYATINDA ŞEYTANİ METAFİZİK VARLIKLAR CİRİT ATAR!

Kendilerine kitaptan bir pay verilenlerin sapıklığı satın aldıklarını ve sizin de yolu sapıtmanızı istediklerini görmedin mi? (Nisa/44)


İşte şii İran kendi mezheplerinin tüm dünyaya ve özellikle Müslüman ülkelere yayılması için birçok girişimleri ve projeleri mevcuttur. En bariz ülkemizde şia mensubu veya sempazitanı kişiler üzerinden ve şii caferilik üzerinden "şii yayılmacılığı" yapmaktadır..

İran'da bir müddet kalıp şia tedrisatından geçen, ehli beyt mehktebi adı altında şia yayılmacılığına destek verenlerin varlığında ülkemizde ciddi anlamda şii yayılmacılığı devam etmektedir, maalesef devletimiz bu konuda hiç bir önlem almayarak, hiç bir zaman İslam alemine faydası dokunmamış ve aksine zulüm, fitne, hainliğin merkezinde bulunmuş bu sapık mezhebin ekmeğine yağ sürmektedir.
 
Ülkemizde 300 üzerinde şii camii var ama İran'da 1 tane dahi sünni camii yok, bu dahi meramımızı anlatmaya yeterde artar bile..
 
Biz ehli sünnet Müslümanlar olarak, türlü sapıklığı içerisinde bulunduran bir mezhep olan şiaya ve savunucularına kesinlikle taviz vermemeliyiz.
 
Kimine hidayet verdi, kimi de sapıklığı haketti. Çünkü bunlar, Allah'ı bırakıp şeytanları veli edinmişlerdi. Ve gerçekten onları doğru yolda saymaktadırlar. (Araf/30)

(Şeytan'ın) Kardeşleri ise, onları sapıklığa sürüklerler, sonra peşlerini bırakmazlar. (Araf/202)

İşte bunlar, hidayete karşılık sapıklığı satın almışlardır; fakat bu alışverişleri bir yarar sağlamamış; hidayeti de bulmamışlardır. (Bakara/16)

Onlar, hidayete karşılık sapıklığı, bağışlanmaya karşılık azabı satın almışlardır. Ateşe karşı ne kadar dayanıklıdırlar! (Bakara/175)

Allahu Teala, Ümmeti Muhammedi şia ve benzeri sapık, hak olmayan akımlardan ve tehlikelerden korusun ve sakındırsın. Amin.
 
Okunabilecek yazılar:
 

Bu haber 19133 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Redditİran ve Şiilik

İran'da Şii Mezhep Faşizmi !

İran'da Şii Mezhep Faşizmi ! Hak mezheplerden olmayan Şii İran'ın nasıl bir faşist ve zülumkar ülke olduğunu anlamak için bu yazıyı okumanız...

Şii İran ve Çin Doğu Türkistanı Şiileştirmeye çalışıyor

Şii İran ve Çin Doğu Türkistanı Şiileştirmeye çalışıyor Şii iran ile Çin Kafirinin çıkarları aynı yere hizmet ediyor !!!

II. ABDÜLHAMİD HAN

ANKET

Web sitemizi faydalı buluyor musunuz?

Tüm Anketler

YAZI GÖNDERİN!

SİTEMİZE ZİYARETLER!

Locations of visitors to this page Aktif Ziyaretçi: 0

Toplam Tekil: 24689663
Toplam Çoğul: 29776544

SORULARINIZ İÇİN...

(c) 2010 - 2015 Kaynak göstermek şartıyla alıntılar yapılabilinir! Web sitemizin hiç bir resmi ve özel bir kurum-kuruluş ile yakından uzaktan bir bağı yoktur. Destek vermek amacıyla bazı banner ve linkler koyabiliriz, bu tamamen kendi kişisel kararamız ile bağlantılıdır. Sitemiz milli ve manevi değerlerine bağlı insanların birikimi ile hazırlanmış bir bilgi sitesidir.
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi